Kierownik ds. serwisu urządzeń transportu bliskiego

Firma „GHG Serwis” Usług Dźwigowych, działająca na terenie województwa Opolskiego, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko „Kierownika ds. serwisu urządzeń transportu bliskiego”

Miejsce pracy : ul. Cementowa 1, Chorula, godz. 7.00 -15.00 od poniedziałku do piątku

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, motywacja i rozwój podległego mu zespołu Konserwatorów
  • konserwacja, regulacja i naprawa urządzeń dźwigowych, wykonywanie przeglądów okresowych
  • kontrola i ocena stanu technicznego urządzeń dźwigowych
  • utrzymywanie relacji z Klientami
  • eliminowanie zagrożeń i zapewnienie bezpieczeństwa pracy Konserwatorom oraz użytkownikom obiektów
  • planowanie napraw serwisowych, prac konserwacyjnych, wsparcie serwisowe, zaopatrzenie i inne

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń dźwigowych mile widziane, (możliwość zdobycia uprawnień w toku pracy)
  • umiejętność przyswajania wiedzy
  • doświadczenie w zawodzie mile widziane – samodzielne analizowanie i rozwiązywanie problemów
  • znajomość oraz umiejętność obsługi i naprawy urządzeń dźwigowych z różnymi typami sterowań uprawnienia SEP do 1kV mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie techniczne, mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
  • nienaganna postawa i punktualność, komunikatywność, umiejętności współdziałania
  • sprawność fizyczna, dyspozycyjność

Oferujemy

  • zatrudnienie na stanowisku: Kierownika ds. serwisu urządzeń transportu bliskiego
  • stałe wynagrodzenie miesięczne (w zależności od umiejętności, zaangażowania, skuteczności oraz zakresu uprawnień)
  • dodatkowe wynagrodzenie za dyżury w dni wolne od pracy i święta
  • niezbędne narzędzia pracy w tym telefon, samochód, odzież robocza (lub ekwiwalent za odzież roboczą)
  • pełne ubezpieczenie oraz badania lekarskie
  • zaplecze techniczno-socjalne
  • szkolenia w zakresie obsługi urządzeń

Benefity

  • służbowy samochód, telefon
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby, prosimy o przysłanie CV na e-mail : biuro@ghg.opole.pl bądź kontakt telefoniczny pod numerem tel: 664 923 913 z Panem Andrzejem Ościk w godzinach 7.00 -15.00 od poniedziałku do piątku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).